سامانه بریسل این امکان را فراهم کرده است که تامین کنندگان کالا بتوانند با خریداران عمده بصورت مستقیم و بدون واسطه تعامل داشته باشند.

در این پلتفرم فروشندگان کالا، تولید کننده یا وارد کننده و یا صاحب برند کالای خود بوده و میتواند در سامانه بریسل به عنوان تامین کننده کالا ثبت نام کنند. پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات کاربری و تایید کارشناسان بریسل دسترسی آنها به پنل فروشندگان برقرار شده و امکان تعریف کالا و مدیریت فروش محصولات خود را دارند. فروشندگان کالا در بازار خرده فروشی هم میتوانند در بریسل به عنوان خریدار عمده ثبت نام کرده و از این پس کالای مورد نیاز خود را مستقیما در سامانه خریداری نمایند.

لازم به ذکر است در آینده خریداران برتر امکان فروش کالای خود را در بازار منطقه ای خود بصورت آنلاین خواهند داشت. مراحل ثبت نام ابتدا وارد سایت www.brisle.com شوید و در قسمت ورود/ ثبت نام کلیک کنید:

چنانچه قبلا توسط همکاران ما در واحد پشتیبانی در سامانه ثبت نام شده اید، نام کاربری خود را که هم بصورت آدرس ایمیل و شماره همراه است را به همراه کلمه عبور وارد کنید و در غیر اینصورت برای ثبت نام بر روی قسمت ” ثبت نام کنید” کلیک کنید و وارد صفحه ثبت نام شوید :

در صفحه مربوط به ثبت نام ابتدا باید نوع کاربری خود را مشخص کنید :

مصرف کننده: اگر شما مصرف کننده کالا هستید و قصد خرید از سامانه را دارید این گزینه را انتخاب کنید.

خریدار عمده: اگر شما صاحب فروشگاه هستید و برای تامین کالای مورد نیاز خود، قصد خرید بصورت عمده از تامین کنندگان اصلی را دارید این گزینه را انتخاب کنید. (لازم به ذکر است این دسترسی برای تمام فروشندگان کالا در بازار خرده فروشی میباشد و فروشگاه های آنلاین هم میتوانند از این دسترسی برای تامین کالای خود استفاده نمایند.)

تامین کنندگان: اگر شما تولید کننده، وارد کننده و یا صاحب برند کالای خود هستید و میخواهید در سامانه بریسل محصولات خود را به مشتریان عمده و مصرف کنندگان مخاطب خود عرضه کنید این گزینه را انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع کاربری، فیلد های فرم ثبت نام را به دقت تکمیل نمایید و پس از انتخاب “تیک” حریم خصوصی، ثبت نام خود را تکمیل فرمایید:

 

در این مرحله ثبت نام اولیه شما انجام شده و میبایست با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه شوید و اطلاعات شخصی و تجاری خود را تکمیل نمایید. پس از تکمیل اطلاعات کاربری توسط شما و بررسی و تایید اطلاعات توسط کارشناسان بریسل دسترسی شما به امکانات پنل و قیمت های بازار عمده فروشی سامانه برقرار خواهد شد.

لازم به توضیح است که با توجه به تفاوت پنل تامین کنندگان و خریداران عمده ادامه مراحل تکمیل ثبت نام خود را با استفاده از نوع کاربری خود انتخاب فرمایید:

تکمیل ثبت نام تامین کنندگان
تکمیل ثبت نام خریداران عمده
خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست