در این مرحله شما به عنوان خریدار عمده در سامانه بریسل ثبت نام کرده اید و برای دسترسی به پنل خود میبایست با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد شوید. توجه داشته باشید به دلیل سیاست های بریسل در جهت مدیریت بازار عمده فروشی تامین کنندگان، دسترسی شما تا زمان تکمیل اطلاعات و تایید کارشناسان بریسل امکان پذیر نخواهد بود.

پس از وارد کردن نام کاربری ( ایمیل یا شماره تلفن همراه ) و کلمه عبور وارد سایت بریسل خواهید شد و نمام شما در قسمت بالایی سایت در سمت چپ نمایش داده میشود که میتوانید با کلیک کردن بر روی آن وارد حساب کاربری خود شوید.

چنانچه اطلاعات خود را تکمیل نکرده باشید پیامی مبنی بر ” عدم دسترسی به قیمت های عمده ” دریافت میکنید که شما را به صفحه اطلعات کاربریتان هدایت میکند :

در پنجره ای که در وسط صفحه باز شده است بر روی جزییات حساب کاربری کلیک کنید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید :

  • لازم به توضیح است منظور از “نام فروشگاه” در قسمت اطلاعات تجاری، اسمی است که در سایت به عنوان نام مستعار شما به عنوان خریدار نمایش داده میشود که میتواند نام واقعی شما، نام فروشگاه و یا نام انتخابی دیگری باشد و از این پس کاربران سامانه شما را به این نام خواهند شناخت.
  • درصورتیکه با شخصیت حقوقی میخواهید اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنید باید در قسمت اطلاعات شخصی، مشخصات مدیر عامل و در قسمت اطلاعات شرکت، مشخصات شخصیت حقوقی خود را وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات کاربری در کمتر از ۴۸ ساعت کاری کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و در صورت تایید ، حساب کاربری شما فعال خواهد شد.

هم اکنون ثبت نام کنید

واحد پشتیبانی خریداران عمده :

۰۲-۸۸۴۸۱۸۷۰-۰۲۱

۸۵۵ ۷۵۵ ۲ ۰۹۳۳

support@brisle.com

خبرنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست